Ucuz kiralık araba fiyatı için kampanyalar ve yıllık aylık haftalık günlük kiralık araba fiyatları için fırsatları otokiralamasi.com'da inceleyebilirsiniz

Kiralık araba fiyatları

En ucuz kiralık araba fiyatları için kampanyaları ve yıllık aylık haftalık günlük araba kiralama fiyatları için fırsatları otokiralamasi.com sitemizden takip edin.

Ege bölgesi ve Akdeniz bölgesi dahilinde faaliyet gösteren oto kiralama şirketleri içinde bölgenin en büyük araç filosuna firmamız sahiptir. Sürekli yenilen filomuz 3 yaş altı kiralık araçlardan oluşmaktadır. Her araç sınıfında kiralık araba hizmeti sunmaktayız.

En çok talep gören araç kiralama yöntemi günü birlik ihtiyaçlar içindir. Günlük yapılan kiralamalar için uzun vadeli kiralamalara oranla daha pahalı fiyatlandırma tarifeleri geçerli olur. Günlük kiralık araba fiyatları aracın cinsi ve modeli ile belirlenir. Yüksek modeller ve lüks sınıf araçlarda her zaman kiralama bedeli daha fazladır.

Haftalık kiralık araba fiyatları da günlük kiralamalar ile aynı oranlar üzerinden hesaplanır. Tabii hafta süresi uzadıkça haftalık kiralık araba fiyatı için indirimler söz konusu olur. Bu tarz kiralamalar çoğunlukla tatil veya iş seyahati nedeni ile uzak bir yere gidenler tarafından tercih edilir.  Uzun bir yol boyunca araç kullanma zahmeti ve riskine katlanmadan gidilen yerdeki gezmeler için ideal bir yöntemdir. Böylece toplu taşıma araçlarına bağımlılık ortadan kalkar.

Aylık kiralık araba fiyatları ise günlük ve haftalık kiralamalardan daha makul fiyat oranlarına sahiptir. Araçların kiralama bedelleri aracın sınıfı ve modeli ile orantılı değişiklik gösterir. Lüks sınıf araçlarda aylık kiralık araba fiyatı daha yüksek olup araç sınıfı ve modeli düştükçe fiyatlarda aşağı seviyelere iner. Bu tür kiralamalar da genellikle iş seyahatleri veya tatil için başka bir bölgeye gidenler tarafından tercih edilir.

En hesaplı araç kiralama yöntemlerinden biri de yıllık yapılanlardır. Yıllık kiralık araba fiyatları günlük, haftalık yada aylık kiralamalar ile kıyaslanmayacak kadar düşük olur. Bunun sebebi kiralayanın kiralama süresini garanti altına almasıdır. Fiyatlandırmalar ise tıpkı diğer kiralama sürelerinde olduğu gibi aracın cinsi ve modeli ile doğru orantılıdır. Tercih edenler ise genellikle şirketler yada bir araca belli bir sermayeyi bağlamak istemeyenlerdir.  Yıllık kiralama sistemi şirketler için önemli avantajlar sunmakta olup, bu avantajlar hakkında ekli yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Türkiye’nin her bölgesinde ve illerinde faaliyet gösteren oto kiralama servisi için tanıtımlar sitemizde yayınlanmakta. Sayfalarımız içerisinde gezinti yaparak; Araç kiralama hizmeti sunan rent a car tanıtımlarını ve kiralık araba fiyatları kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

2 comments

  1. Merhaba Berke bey. Öncelikle oto kiralama sayfalarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. İstanbul kiralık araba fiyatları; kiralama süresi, kiralanan araç modeli ve sınıfına göre farklılık gösteriyor. İhtiyacınız olan aracı bildirirseniz ona göre fiyatlandırma sunalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir